Polerowanie

Polerowanie form wtryskowych to nasza domena. Pracujemy w oparciu o techniki ręczne, a bogate doświadczenie i precyzja podejmowanych działań umożliwiają nam perfekcyjne wykonanie wspomnianej usługi. Polerowanie form wtryskowych pozwoli na szybką regenerację urządzeń, aby praca była przyjemna i efektywna.

Polerowanie form wtryskowych metodą klasyczną

Klasyczne metody polerowania form wtryskowych polegają na specjalistycznej

image

obróbce pilnikarką bądź standardową polerką. Idealne wygładzenie powierzchni zapobiega osadzaniu się rdzy, kamienia i niepożądanych zabrudzeń. Zalety tego rozwiązania to zmniejszenie częstotliwości czyszczenia form wtryskowych oraz poprawa komfortu pracy. Sposób polerowania form wtryskowych konsultujemy z klientem, zawsze sugerując rozwiązania, które będą dla niego optymalne.

Polerowanie ultradźwiękami

Polerowanie metodą ultradźwiękową to jeden z najskuteczniejszych sposobów polerowania form wtryskowych. Dysponujemy zaawansowanym technologiczne urządzeniem pozwalającym na precyzyjne wykonanie zlecenia. Częstotliwość uderzeń dobieramy do twardości i struktury materiału. Polerowanie form wtryskowych ultradźwiękami jest szybkie, kompleksowe oraz skuteczne.

Potwierdzeniem naszego zaangażowania są referencje od klientów, którzy skorzystali z rozmaitych usług, w tym spawania łukowego czy gazowego. Wciąż śledzimy światowe trendy w branży, a wszelkie innowacje przenosimy na rodzimy grunt, dlatego współpraca z nami zawsze jest owocna. Zapraszamy!